Druhé setkání – Žabokliky, Břežany

V neděli se uskutečnilo naše druhé setkání s voliči v Žaboklikách a Břežanech. V obou případech nám poskytly krásné prostory naše myslivecká sdružení – za jejich ochotu a poskytnutí útočiště velice děkujeme!

Obě setkání proběhla v pohodové sousedské atmosféře. V Žaboklikách jsme se dotkli zejména neexistence kulturních akcí v přidružených obcích, prodeje obecních pozemků a kvality dopravní infrastruktury a značení. Tématem číslo jedna pro Břežany byla pískovna a malá informovanost občanů o dění v obci. Mluvili jsme také o dopravním spojení, kdy by některé autobusové linky směřem z/do Kadaně mohly projíždět skrze Břežany.

Dovolujeme si znovu, stejně jako na minulém setkání, poděkovat účastníkům za slušnou a věcnou debatu tváří v tvář, která prospívá zlepšení nejen politické kultury v našich obcích.

Všichni jste zváni i na další setkání, která se tentokrát uskuteční tuto neděli v Chudeříně, Číňově a Sedčicích. Začínáme se také připravovat na závěrečné setkání, které se opět uskuteční v Novém Sedle.

DenČasObecMístoFB event
Neděle 2. září17:00Nové SedloHospoda
Neděle 16. září15:00ŽaboklikyMyslivna
Neděle 16. září17:00BřežanyMyslivna
Neděle 23. září15:00ChudeřínNáves
Neděle 23. září16:30ČíňovNáves
Neděle 23. září18:00SedčiceKulturáček Jednota
Úterý 2. října17:00Nové SedloSál v hospodě (předvolební debata)